Ukraina: Andrij Szewczenko i Oleksandr Zinchenko w meczu charytatywnym Game4Ukraine

VBET współpracuje jako partner charytatywnego meczu Game4Ukraine, zaplanowanego na stadionie Stamford Bridge w Londynie 5 sierpnia. Składy drużyn, których kapitanami są ambasadorowie UNITED24, Andrij Szewczenko i Ołeksandr Zinczenko, zostały ogłoszone na oficjalnej stronie internetowej.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wspiera ten mecz. Jest on międzynarodowym wydarzeniem, organizowanym przez Legends Soccer Group, z udziałem legend futbolu i koncertem na żywo. Celem imprezy jest zbieranie funduszy na renowację Liceum Mychajło-Kotsiubynskiego w obwodzie czernihowskim, zostało one zbombardowane przez Rosjan w marcu 2022 roku.

VBET partnerem Game4Ukraine

VBET z dumą wspiera Andrija Szewczenkę i Ołeksandra Zinczenko w ich staraniach. Będziemy aktywnie uczestniczyć w aktywacjach mających na celu zwiększenie kwoty darowizny na to wydarzenie – skomentował Artem Ivanytsky, CMO VBET Ukraina.

Logo VBET pojawi się na spodenkach zawodników oraz na stadionie Stamford Bridge. Wspólnie z UNITED24 i Game4Ukraine, VBET będą promować mecz charytatywny na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii oraz innych krajach europejskich, gdzie firma działa.

Szawczenko i Zinczenko o meczu

Andrij Szewczenko powiedział, że piłka nożna i muzyka łączą ludzi, a mecz będzie niezapomnianym dniem zjednoczenia dla lepszej przyszłości. Aleksander Zinczenko wyraził nadzieję, że wspólna inicjatywa z legendami piłki nożnej i muzyki pomoże zebrać fundusze do odbudowy kraju i wypełni stadion 5 sierpnia z dumą.